سایت شخصی نازیلا سپهرکیا

معرفی سایت

به سایت شخصی من خوش آمدید

در این نسخه جدید امکانات بیشتری رو در زمینه صنعت طلا و جواهر ایجاد کردم که شما عزیزان میتونین از طریق پنجره های مربوطه وارد فضای مجازی اون بخش بشین و استفاده های لازم رو از امکاناتش ببرین .

مهمترین قسمتها البته از نظر خودم گالری سپهرجِم و گالری طرح طلا هستند.  در گالری سپهرجِم دست سازه های سنگی خودم رو به نمایش گذاشتم و در گالری طرح طلا ؛ رزین اماده و پرینت شده طرحهایی رو که بازم خودم کشیدمشون ارائه کردم ویدئوی یه نمونه کار از طرحهای مشکل رو هم در صفحه اول همین سایت و سایت گالری طرح طلا اپلود کردم که میتونین بررسی کنید . جنس رزین به کار رفته از نوع سفید EC500 هست و برخی از طرحها هم با رزین مشکی پرینت میشن. 

علاقمندان وهمکارانی که به طراح دسترسی ندارند و احیانا از طرحهای من خوششون اومده میتونند اصل پرینت طرحها رو با قیمت بسیار مناسب از خودم بخرند و فورا بسازند. البته فراموش نشه که در زمان شلوغ بودن و سفارش کار زیاد زمان لازم برای اینکه محصول مورد نظر به دستتون برسه بین ۱ هفته تا ۱۰ روزه. البته از شما بزرگواران با فرهنگ اصلا انتظار ندارم از فایلهای من کپی کنین و لازم به توضیح اضافی نیست چون خودتون دوست ندارین از کارهاتون کپی بشه و حق کپی رایت رو محترم میشمارین.

سه سامانه اطلاع رسانی : ماهنامه الکترونیکی طلا و جواهر سپهرکیا و مجله چاپی ( دو فصلنامه ) جواهرات ایرانی و پایگاه خبری نانو گوهر هم هرکدوم فراخور موضوع خودشون اطلاعات جالبی رو بر حسب اسمشون در اختیار مراجعین محترم قرار میدن که همشون کاملا خصوصی بوده و سوای مجوزشون که از وزارت ارشاد گرفته شده به هیچ شخص یا سازمانی متصل نیستند .

راستی تا یادم نرفته بگم :

در آخرین شماره ماهنامه الکترونیکی طلا و جواهر سپهرکیا یه سری اطلاعات راجع به نحوه ساخت الیاژ و لحیم ارائه کردم که توضیحات تکمیلی تر رو در مجله جواهرات ایرانی که آخر فروردین ماه ۹۹ ( اول اردیبهشت ماه ۹۹ ) منتشر میشه مطالعه خواهید کرد.

در ضمن بخاطر اینکه تعداد سایتها و تنوع ارائه خدمات زیاده و منم باید به همشون رسیدگی کنم احتمالا هر هفته یه بار سایتها بروز میشن که برای فرد فول گرفتاری مثل من اینم واقعا شق القمره پس بهم خرده نگیرین .

اگر خواستین آموزشهای طراحی طلا و جواهر رو هم در صفحه آپارات من دنبال کنید از لینک روبرو استفاده کنید. http://aparat.com/sepehrkiya

البته قراره اگر خدا بخواد یه بخش اموزش مدلسازی هم به امکانات این اضافه بشه تا ببینیم چی پیش میآد .

از اینکه همیشه به صفحه من سر میزنین سپاسگزارم و امیدوارم مطالبم بتونه رضایت خاطر شما عزیزان رو جلب کنه.

با احترام به همگی

سپهرکیا

اسفند ۹۸

 

ارسال یک نظر

error: Content is protected !!